Hírek
2018. Február 19. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elköltözött, a kutyáját pedig étlen-szomjan otthagyta – vádat emelnek ellene

Vádemelési javaslattal fejeztek be a veszprémi rendőrök egy állatkínzás miatt folytatott nyomozást.
Az eljárás adatai szerint egy 42 éves dudari nő tavaly novemberében úgy költözött ki dudari otthonából, hogy a tulajdonát képező keverék kutyát az ingatlanhoz tartozó telken hagyta, az állat ellátásáról pedig nem gondoskodott. A magára hagyott eb később állatvédők látókörébe került, akik egy menhelyen helyezték el.
A Veszprémi Rendőrkapitányság a 42 éves gyanúsított ellen állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a napokban befejezte, az ügy iratait vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.
Fotó: ilusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.