Hírek
2011. Október 01. 14:13, szombat |
Külföld
Forrás: HírTV
Elkapták a legkeresettebb magyar dílert
Az egyik legkeresettebb magyar kábítószer-kereskedőt vették őrizetbe Thaiföldön - 4 év bujkálás után. Sós László Zoltán a maláj határon akart átlépni, amikor elfogták a thai hatóságok.
Az Interpol által is körözött férfi 2007-ben hamis iratokkal, Tömör Zsolt néven érkezett az ázsiai országba. Sóst korábban Magyarországon életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték csempészésért és kábítószerrel való visszaélésért. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 15:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: a Béketanács tagállamai dollármilliárdokat ajánlottak Gáza számára
A Béketanács tagállamai több mint 5 milliárd dollárt ajánlottak fel a Gázai övezet újjáépítésére, valamint humanitárius segítségként
2026. Február 14. 12:00, szombat | Külföld
Donald Trump ismét közzétette azt a bejegyzését, amiben Orbán Viktort támogatja
Donald Trump amerikai elnök megismételte pénteken az Orbán Viktor magyar miniszterelnököt támogató múlt heti internetes bejegyzését.
2026. Február 13. 10:00, péntek | Külföld
EU-csúcs: Európának versenyképesebb és ellenállóbb gazdaságot kell építenie
2026. Február 09. 13:00, hétfő | Külföld
Lemondott a brit miniszterelnök kabinetfőnöke az Epstein-botrány miatt
Lemondott vasárnap Morgan McSweeney, a londoni miniszterelnöki hivatal kabinetfőnöke, az Epstein-botrányba keveredett és visszahívott volt washingtoni brit nagykövet, Peter Mandelson kinevezésének egykori fő szószólója.
