Hírek
2021. Június 06. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfogták a keszthelyi szurkálókat
Rövid időn belül azonosították a zalai nyomozók, majd egy napon belül el is fogták azt a 20, valamint 23 éves helyi fiatalt, akik Keszthelyen szóváltást követőn késsel megsebesítettek két embert.
A rendőrségre pénteken 17 óra 23 perckor arról érkezett bejelentés, hogy Keszthelyen, a Kastély utcában szóváltást követően késelés történt – közölte a rendőrség.
Egyelőre ismeretlen körülmények között egy 23 éves ózdi férfi súlyosan, míg egy 26 éves szintén ózdi férfi életveszélyesen megsérült, az elkövetők elmenekültek a helyszínről.
A nyomozók szemle, adatgyűjtés és tanúkutatás után hamar beazonosították a lehetséges elkövetőket. A 20 éves keszthelyi D. Patrikot és a 23 éves szintén helyi férfit, H. Kevint 2021. június 5-én délután elfogták és előállították. Elszámoltatásuk megkezdődött.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt folytat nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
2025. December 29. 07:43, hétfő | Belföld
Fagyos, szeles idő lesz az év utolsó napjaiban
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
