Hírek
2020. Június 14. 07:14, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/fotó: police.hu
Dunába esett lány miatt riasztották a vízirendőröket
A rendőrök mentettek ki egy 18 éves lányt a Dunából szombaton. A fiatal a Petőfi hídnál esett a vízbe.
A rendőrségre szombaton 20 óra 11 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapest IX. kerületében, a Petőfi hídnál egy ember van a vízben és sodródik a Rákóczi híd felé. A BRFK Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei, Lakatos Adrienn törzsőrmester és Bozsik Zoltán Benjamin őrmester, három percen belül a helyszínre értek és a lányt kiemelték a vízből, akit további ellátásért átadtak a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
2026. Június 30. 08:00, kedd | Belföld
Hőség - Szerda éjfélig meghosszabbodik a harmadfokú hőségriasztás
Szerda éjfélig meghosszabbítja a harmadfokú hőségriasztást az országos tisztifőorvos
