Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2019. Április 30. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán

Csavarhúzóval életveszélyesen megsebesítettek egy férfit a fővárosban

Csavarhúzóval életveszélyesen megsebesítettek egy férfit a fővárosban

Csavarhúzóval okozott szemsérülést egy férfi egy másiknak hétfő délelőtt a főváros X. kerületében, a sérültet életveszélyes állapotban vitték kórházba - közölte a budapesti főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján.

Kőbányán, a Bihari út és a Fertő utca kereszteződésénél egy férfi csavarhúzóval súlyos szemsérülést okozott egy másiknak. Az elkövető elmenekült, de a rendőrök azonosították, és másfél órán belül a helyszín közelében elfogták - írták.

Kiderült, hogy három férfi - köztük egy testvérpár - együtt ivott, majd szóváltásba keveredett. A 29 éves győrteleki férfi az idősebb testvért csavarhúzóval megütötte, erre az öccse a védelmére kelt. A gyanúsított ekkor szúrta meg a fiatalabb férfit - olvasható a közleményben.

A BRFK életveszélyt okozó testi sértés miatt őrizetbe vette a gyanúsítottat, és kezdeményezte letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld

Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat

Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.

2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld

OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak

Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld

Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt

Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt