Hírek
2018. November 20. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Belobbant a gáz a nagyhegyesi gáztározóban
Belobbant a kiáramló gáz a nagyhegyesi gáztározóban kedd hajnalban - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra azt írta: a gáztároló szakemberei leválasztották a hibás vezetéket, ennek ellenére a csőben lévő gáz még ég.
A Hajdú-Bihar megyei hivatásos és önkormányzati tűzoltók nyolc vízsugárral jelenleg is dolgoznak a tűz eloltásán és a terület lehűtésén.
A rendőrség lezárta a 33-as főút érintett szakaszát.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
2026. Május 27. 08:00, szerda | Belföld
Fidesz: nem támogatjuk, hogy az Országgyűlést koncepciós eljárások színterévé változtassák
2026. Május 27. 07:10, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
Amikor az ország bajban van, legyen a közös jelszavunk az önmérséklet! - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben napirend előtt.
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
