Hírek
2017. Január 08. 08:44, vasárnap |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Az ország egyik leghidegebb pontján éppen most nincs távfűtés
Üzemzavar alakult ki a salgótarjáni távhőszolgáltatásban, melynek javítási munkálatai miatt vasárnap 8 órától 18 óráig több lakásban szünetel a távfűtés- és melegvíz-szolgáltatás.
A lakosság részére a helyi védelmi bizottság melegedőhelyet biztosít a Városi Sportcsarnokban. Az érintett településrészen a rendőrség a személy- és vagyonbiztonság megóvása érdekében folyamatos rendőri jelenlétet biztosít – közölte a police.hu oldalon a rendőrség.
Az önkormányzat közleménye szerint megrongálódott a távhővezeték, ezért több utcában egyáltalán nincs, több utcában pedig csak csökkentett szolgáltatás van.
A városháza hozzátette: amennyiben az érintett lakásokban jelentősen lecsökken a hőmérséklet és igénybe kívánják venni a lakók a melegedőhelyet, valamint egészségügyi vagy más ok miatt önállóan nem tudnak a kijelölt helyre eljutni, azt a lakóház közös képviselőjénél jelezzék. A Salgó Vagyon Kft. munkatársai igyekeznek mihamarabb, pár órán belül megoldani a problémát, hogy a lakásokban újra be lehessen fűteni.
Nógrád megye fagyzugos részein sokszor dőlt már meg a hidegrekord telente.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
