Hírek
2024. Június 14. 09:55, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Az idén is meghirdették az év családbarát vállalata pályázatot
A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom az idén is meghirdette az év családbarát vállalata pályázatot.
A szervezet pénteki közleménye szerint 2013 óta minden évben kiosztják az év családbarát vállalata díjat, hogy ezzel "a hazai cégek által meghonosított családbarát jó gyakorlatokra hívják fel a figyelmet". Az elmúlt 11 év alatt 139 vállalatot díjaztak.
A szervezet várja a versenyszféra cégeinek pályázatait kis-, közép- és nagyvállalati kategóriákban. Tájékoztatásuk szerint az idén a munka-magánélet egyensúly újraértelmezése áll a fókuszban. "Azt gondoljuk, hogy nem választani kell a kettő között, hanem a munka és a család lehet egyszerre inspiráló, ha a munkavállaló kiegyensúlyozott a lelke mélyén" - fogalmaztak.
A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom szerint "a családbarátság annak a vállalatnak a szinonimája lett, amely tesz azért, hogy munkavállalói megtalálják ezt a belső kiegyensúlyozottságot. Így a családbarátság nemcsak a kellemes környezet, hanem az üzleti siker záloga is lett".
A pályázatokat szeptember 20-ig várják. A regisztráció és egyéb részletek a munka-maganelet.hu oldalon találhatók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
