Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2019. Augusztus 26. 05:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Augusztus utolsó napjaiban is meleg marad az idő

Augusztus utolsó napjaiban is meleg marad az idő

Augusztus utolsó napjaiban is marad a nyárias meleg, 30 Celsius-fok körüli maximumokkal. Továbbra is sok lesz a napsütés, helyenként lehetnek záporok, zivatarok

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

Hétfőn és kedden a többórás napsütés mellett szórványosan várható zápor, zivatar. Hétfőn a leghidegebb órákban 15-22, kedden 15-21 fok lesz. Mindkét nap napközben 28-34 fokig melegszik a levegő.

Szerdán, csütörtökön és pénteken is napos idő lesz. Néhol fordulhat elő zápor, zivatar. A legalacsonyabb hőmérséklet szerdán 14-21, csütörtökön és pénteken 14-20 fok között alakul. A nappali maximumok szerdán 29-34, csütörtökön 30-35, pénteken 28-34 fok között alakulnak.

Szombaton és vasárnap is több órára kisüt a nap. Helyenként alakulhat ki zápor, zivatar. A minimumhőmérséklet mindkét nap 14-20 fok között valószínű. A maximumok 27-32 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.