Hírek
2021. Március 31. 14:37, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek
A szokásosnál két nappal tovább, április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek az Innovációs és Technológiai Minisztérium rendelkezése alapján.
A MÁV-Volán-csoport szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a megvásárolt havi és második félhavi MÁV-Start dolgozó- és tanulóbérleteket, valamint a teljes árú és kedvezményes helyközi és helyi Volánbusz-bérleteket alapvetően következő hónap ötödikéig fogadják el a közösségi közlekedési szolgáltatók, ez viszont áprilisban húsvéthétfőre esik.
A bérletek érvényességének idejét azért hosszabbították meg, hogy a hosszú hétvége után ne alakuljon ki nagyobb tömeg a pénztáraknál.
A MÁV-Volán-csoport arra kéri az utazókat, hogy a sorban állás és a személyes érintkezések csökkentéséért jegy- és bérletvásárláskor részesítsék előnyben a jegyautomatákat és az elektronikus vásárlási lehetőségeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
