Hírek
2016. Szeptember 08. 14:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
A hétvégén is marad a nyárias időjárás
A hétvégén is folytatódik a nyárias időjárás, 30 Celsius-fok körüli melegre és sok napsütésre lehet számítani, de helyenként egy-egy zápor, zivatar is kialakulhat
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken a sok napsütés mellett időnként megnövekszik a felhőzet, csapadék nem várható. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 11-17 fok között valószínű, de a hidegre érzékeny helyeken hűvösebb is lehet. A nappali maximum 30 fok körül alakul.
Szombaton is napos idő várható. Délen és nyugaton lehet időnként több a felhő, és arrafelé néhol zápor előfordulhat, esetleg egy-egy zivatar is kialakulhat. A leghidegebb órákban 12-17 fok lehet. Napközben 30 fok körül alakul a hőmérséklet.
Vasárnap is sok napsütésre lehet számítani, de helyenként lehetnek záporok, zivatarok. Csak zivatar környezetében erősödhet meg a szél. A minimumhőmérséklet 13-19, a maximumhőmérséklet 27-31 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
