2022. Június 15. 18:09, szerda | Sport

Bemutatták a budapesti vizes világbajnokság érmeit kedden a Duna Arénában.

Több mint 900 millió forintot nyertek a vizes vb versenyszámaira fogadók
2017. Augusztus 03. 07:20, csütörtök | Belföld

Több mint 4,4 millió fogadást kötöttek a Szerencsejáték Zrt.-nél a budapesti vizes világbajnokság versenyszámaira, a helyesen tippelők összesen 920 millió forintot nyertek - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.

Kilencedikek lettünk a vizes vb-n - Éremtáblázat
2017. Július 31. 07:22, hétfő | Belföld

Az amerikai csapat zárt az élen a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatán, a házigazda magyarok kilencedikek lettek 2 arany-, 5 ezüst- és 2 bronzmedállal.

A FINA elnöke szerint a magyarországi volt minden idők legjobb világbajnoksága
2017. Július 31. 07:20, hétfő | Belföld

Minden idők legjobb világbajnokságának nevezte a Budapesten és Balatonfüreden rendezett 17. vizes világbajnokságot Julio Maglione, a FINA elnöke a Papp László Budapest Sportarénában rendezett záróünnepségen.

Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 30. 00:11, vasárnap | Sport

Világbajnoki ezüstérmes lett Budapesten a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 8-6-ra kikapott a horvátok legjobbjaitól a szombat esti döntőben.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

A Vizes vb éremtáblázata 47 szám után
2017. Július 27. 07:28, csütörtök | Sport

A szerdai versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal, ezüsttel és bronzzal a hollandokkal holtversenyben a tizedik helyen állnak.

A Vizes vb éremtáblázata 42 szám után
2017. Július 26. 07:27, szerda | Belföld

A keddi versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a 11. helyen állnak.

Vizes vb - Az éremtáblázat 37 szám után
2017. Július 25. 07:24, kedd | Belföld

A hétfői versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a tizedik helyen állnak.

Kikapott Kanadától, nem jutott négy közé a magyar női vízilabda-válogatott
2017. Július 25. 07:22, kedd | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a magyarországi vizes világbajnokságon, miután a hétfői negyeddöntőben 6-4-re kikapott a kanadai együttestől.

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen
2017. Július 25. 05:00, kedd | Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen hétfőn a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Vizes vb - Az éremtáblázat 33 szám után
2017. Július 24. 07:38, hétfő | Sport

A vasárnapi versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyre egy bronzéremmel a házigazdák is felkerültek.