2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek

Michelisz Norbert világkupa-győztes
2019. December 15. 17:58, vasárnap | Sport

Michelisz Norbert, a Hyundai pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját, miután az idényzáró maláj futamon összetettbeli riválisa műszaki hiba miatt nem szerzett pontot, Michelisz pedig ötödik lett.

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban
2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

Michelisz esélyesnek tartja magát a világkupa megnyerésére
2019. Augusztus 29. 18:09, csütörtök | Sport

Az összetett pontverseny második helyén álló Michelisz Norbert esélyesnek tartja magát a túraautó-világkupa (WTCR) megnyerésére.

A magyarok nyerték a kempo-vb és -vk összetett csapatversenyét
2018. Április 29. 11:07, vasárnap | Sport

A magyarok nyerték a kempo-világbajnokság és -világkupa összetett csapatversenyét a budapesti MOM Sport Uszoda és Sportközpontban.

2012. Május 19. 14:11, szombat | Sport

Berki kalandjai a Nissannal

Berki Krisztián köztudottan az autók szerelmese – és most már a saját autójáé is.

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Április 05. 14:21, csütörtök | Sport

Az idei első igazi verseny

Berki Krisztián szerdán Kínába utazott, ahol részt vesz az idei első nemzetközi versenyén.

2012. Április 04. 14:21, szerda | Sport

Nem kell műteni a sportolót

Nem kell megműteni az alpesi sí Világkupa-sorozatban idén négy címet is begyűjtött amerikai Lindsey Vonn fájós térdeit, elég csak pihentetnie.

2012. Március 29. 14:17, csütörtök | Sport

Összekovácsolják a nemzeti váltókat

Úszóink szövetségi kapitánya, Kiss László szerint az utóbbi évek legszínvonalasabb magyar bajnoksága kezdődik csütörtök délelőtt a Debreceni Sportuszodában, ahol május végén Eb-re kerül sor.

2012. Március 28. 07:19, szerda | Sport

Lealázta az osztrákokat a magyar síző

A felnőttek és a juniorok között egyformán Miklós Edit diadalmaskodott lesiklásban az alpesi sízők múlt hét végi osztrák bajnokságán, ezzel jelentős mennyiségű világranglistapontot szerzett.

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 21. 07:19, szerda | Sport

Rapport Ricsi meglepetésre hajt az Eb-n

Az eddigi legmagasabb Élő-pontszámával a „zsebében” vághat neki Rapport Richárd a kedden kezdődő plovdivi Európa-bajnokságnak, amelyen mindenképpen jobban szeretne szerepelni, mint a 132-es kiemelési száma.