2024. április 23, kedd - Béla

Hírek

Szalay Balázsék négy nagy versenyen indulnak 2016-ban
2015. December 05. 05:00, szombat | Sport

Négy nagy nemzetközi tereprali-versenyen tervezi indulását 2016-ban Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László.

2012. Május 30. 14:21, szerda | Sport

Magyar résztvevőkkel rajtol a Selyemút-rali

Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László rajthoz áll a július 7. és 13. között Oroszországban, immár negyedik alkalommal sorra kerülő Selyemút-ralin.

2012. Január 16. 07:10, hétfő | Sport

Megvannak a Dakar idei győztesei

Az autósok között a francia Stéphane Peterhansel, míg a motorosok versenyében honfitársa, Cyril Despres nyerte meg az idei Dakar-ralit...

2012. Január 15. 07:22, vasárnap | Sport

Karnyújtásnyira a győzelem

Az autósoknál a francia Stéphane Peterhansel, a motorosoknál pedig a portugál Helder Rodrigues volt a leggyorsabb a Dakar-rali szombati, 13. szakaszán, Peruban.

2012. Január 12. 07:07, csütörtök | Sport

Roma és Barreda érte el a legjobb időt a Dakaron

Az autósok között a spanyol Nani Roma érte el a legjobb időt a Dakar-rali szerdai 10. szakaszán, Chilében, míg a motorosoknál az ugyancsak spanyol Joan Barreda Bort végzett az élen.

2012. Január 11. 13:17, szerda | Sport

Szalayéknak bejött a bűvészkedés

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős az idei legjobb részeredményét érte el a Dakar-ralin, a 17. legjobb időt érte el az Antofagasta és Iquique közötti kilencedik szakaszon Chilében, így összetettben a 31. helyen áll.

2012. Január 05. 14:36, csütörtök | Sport

Száguldás San Juan és Chilecito között

Szalay Balázshoz hasonlóan az idei Dakar-rali másik magyar autós résztvevője, Sebestyén Sándor is teljesítette a San Juan és Chilecito közötti negyedik szakaszt, amely után Szalay összetettben a 45. helyre lépett előre.

2012. Január 03. 14:31, kedd | Sport

Sok problémával kellett megküzdeni Szalayéknak

Szalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői, második szakaszán, melyen még korábban a katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb.

2012. Január 02. 07:43, hétfő | Sport

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba a Dakar első szakaszán

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali vasárnapi első mért szakaszán, amelyen az orosz Leonyid Novickij volt a leggyorsabb.

2012. Január 01. 15:24, vasárnap | Sport

Ismét megpróbálják „összekötni” az Atlanti- és a Csendes-óceánt

A Mar del Plata-i hivatalos szilveszteri rajtceremóniával megkezdődött a Dakar 2012 elnevezésű, az össztávot tekintve több mint 8300 kilométeres terepralis viadal.

2011. December 28. 15:25, szerda | Sport