2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

2012. Április 13. 07:19, péntek | Sport

2016-ra lehet új focistadionja a nemzetnek

A kormány döntése értelmében a helyén marad a Puskás Ferenc Stadion, ugyanakkor egy új, nemzeti labdarúgó-stadion épül majd fel mellette, amely 2016-ra készülhet el.

2012. Április 12. 14:17, csütörtök | Sport

Elődöntős előny a Honvédnál, kikapott a Vasas

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén a Groupama-Honvéd ötméteresekkel nyert a Teva-Vasas-Uniqa ellen.

2012. Április 12. 07:21, csütörtök | Sport

Erdei: „A csúcs pedig a világbajnoki címegyesítés lenne”

Még nem gyógyult meg teljesen a keze, de nagyon várja már a következő meccs időpontját, aminek nem kell feltétlenül világbajnoki címmérkőzésnek lennie, a csúcs pedig egy címegyesítő bunyó lenne.

2012. Április 10. 07:21, kedd | Sport

Babos bravúrokat halmozva nyert

Babos Tímea két meccslabdát hárítva legyőzte a japán Date-Krumm Kimikót hétfőn a koppenhágai, 220 ezer dollár összdíjazású fedettpályás női tenisztorna első fordulójában.

2012. Április 08. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Balázs Attila és Bardóczky Kornél veszített, szépítettek a lettek

Az első, 7:6-ra megnyert szett utána a következő hármat elveszítette, így kikapott a Bardóczy Kornél, Balázs Attila páros a lettek elleni Davis-kupa-csata második napján.

2012. Április 07. 14:11, szombat | Sport

Óriási lépést tettünk az olimpia felé

Az olimpiai indulási jog megszerzése szempontjából döntő jelentőségű mérkőzésen a magyar férfi kézilabda-válogatott 28-26-ra legyőzte a macedón csapatot a göteborgi selejtezőtorna nyitómérkőzésén, pénteken.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök | Sport

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.

2012. Április 01. 14:11, vasárnap | Sport

Tovább tart Sarapova rossz sorozata Miamiban

Miami nem Marija Sarapovának való vidék: az orosz teniszező 7:5, 6:4-re kikapott a kemény pályás WTA-torna fináléjában a lengyel Agnieszka Radwanskától.

2012. Március 29. 07:21, csütörtök | Sport

Kiütéses kecskeméti siker a Loki ellen

A labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Magyar Kupa-győztes Kecskemét csapata a bajnokságban listavezető Debrecent fogadta.

2012. Március 23. 14:23, péntek | Sport

A Böhn-csapat a németeket is legyőzte

A magyar női kézilabda-válogatott Nyíregyházán 25–23-ra győzött Németország ellen az Eb-selejtezők 1. csoportjában.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök | Sport

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.

2012. Március 21. 14:19, szerda | Sport

Debrecenbe költözhet a Szolnoki Olaj

Debrecenben rendezné meg a férfikosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjét a Szolnoki Olaj...