2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2012. Május 25. 14:17, péntek | Sport

Berki első helyen a döntőben!

Eddig minden úgy megy, ahogyan elképzelte, ahogyan reméltük: Berki Krisztián első helyen jutott be a Montpellier-ben zajló Európa-bajnokság vasárnapi lólengés-fináléjába.

2012. Május 23. 14:21, szerda | Sport

Történelmet írt a Kings

A Los Angeles Kings hosszabbítás után 4-3-ra nyert a Phoenix Coyotes otthonában, és ezzel bekerült az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) nagydöntőjébe.

2012. Április 26. 14:17, csütörtök | Sport

Graham Poll bírálta, a Marca elismerte Kassai teljesítményét

A tegnapi Real Madrid–Bayer München BL-elődöntőnek Kassai Viktor és két partjelzője, Erős Gábor és Ring György valamint a további segítők (Fábián Mihály, Vad István, Bognár Tamás) személyében magyar szereplői is voltak.

2012. Április 24. 14:19, kedd | Sport

Kassai vezeti a Real-Bayern BL-elődöntőt

Kassai Viktor vezeti a Real Madrid-Bayern München labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntő szerdai visszavágóját.

2012. Április 19. 07:21, csütörtök | Sport

Egyszer volt Kecskeméten kutyavásár

Harmadszor nyerte el a Ligakupát a Videoton együttese, miután a döntőben kiütötte a hazai környezetben játszó Kecskemét együttesét.

2012. Április 02. 14:23, hétfő | Sport

Veres Péter és a Dinamo Moszkva a CEV-kupa trónján

A lengyel Asseco Resovia Rzeszówot a visszavágón is 3:2-re győzte le, így a Veres Péterrel a soraiban villogó Dinamo Moszkva lett a férfi röplabda CEV-kupa 2012. évi nyertese.

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 14. 14:21, szerda | Sport

Alpesi sí: Svindal nyerte a döntőt, Kröll a kristálygömböt lesiklásban

Az ausztriai Schladmingban a férfiak lesiklásával megkezdődött az alpesi sízők világkupa-döntője.

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 05. 14:17, hétfő | Sport

Asztalitenisz ob: Fazekas Péter és Póta Georgina sikere egyesben

A férfiaknál Fazekas Péter, a nőknél pedig Póta Georgina nyerte egyesben az asztaliteniszezők 95. országos bajnokságát, amelynek Celldömölk adott otthont a hétvégén.

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Február 27. 07:25, hétfő | Bulvár

VV Attila mindent vitt, de nem tudott beszélni

Ismét férfi nyerte a ValóVilág játékát. Attila mindent vitt, s könnyei mellett ezúttal a szavakkal is küzdött. Csaba a Finálé második helyezettje, Seherezádé egyedüli nőként pedig harmadik dobogósként távozott.