Hírek
2022. Augusztus 25. 10:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán gázolt halálra egy nőt, lezárták a nyomozást
Halálra gázolt egy gyalogost a férfi Debrecenben a Böszörményi úton. A rendőrség most zárta le az ügyében a nyomozást.
Halálos közúti baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság egy polgári férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy kocsival közlekedett Debrecenben a Böszörményi úton 2021.szeptember 6-án 5 óra 30 perc körül, amikor a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elütött egy gyalogost. A nő az ütközés következtében elesett és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – közölte a rendőrség.
A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
