Hírek
2017. Június 04. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Vonatokon próbálnak átjutni a határon a migránsok
Főként tehervonatokon elrejtőzve próbálnak átjutni a magyar-szerb határon a migránsok - mondta Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szombat este az M1 aktuális csatornán.
Bakondi György szerint az elmúlt hónappal összehasonlítva nőtt a schengeni határon átjutni próbálkozók száma.
Úgy fogalmazott, a horvát és a román határőrök munkája miatt megint a magyar-szerb határon próbálkoznak az embercsempészek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
