Hírek
2023. Február 09. 09:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Véget ért a stratégiai kormányülés - Fontos bejelentésre készül a kormány
Február 9-én, csütörtökön ismét a sajtó elé áll Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő, délelőtt 10 órakor kezdődik az idei második Kormányinfó.
Orbán Viktor nemrégiben számolt be róla közösségi oldalán, hogy véget ért a háromnapos stratégiai kormányülés a sopronbánfalvi kolostorban. Az élet azonban nem áll meg, a magyar miniszterelnök Brüsszelbe készül csütörtökön, Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra pedig a Miniszterelnöki Kabinetiroda felé veszik az irányt:
Csütörtök délelőtt 10 órától, Mit, miért tesz a kormány? - címmel tart kormányinfót a miniszterelnökséget vezető miniszter és a kormányszóvivő.
Fotó: mti
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld
Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat
Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt
