Hírek
2019. Július 14. 05:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Vasárnap is országszerte várhatók zivatarok

Zivatarveszély miatt vasárnapra is az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésben azt írták: vasárnap napközben szórványosan valószínű zivatar, gyakrabban a középső és keleti területeken, de kisebb számban nyugaton is előfordulhat. Kísérőjelenségként előfordulhat viharos szél, kisméretű jég, lokálisan jelentősebb mennyiségű (20 milliméternél több) csapadékra már csak délkeleten van esély.
Az előrejelzés szerint vasárnap a leghidegebb órákban 9-18 fok lesz, északnyugaton lesz a legenyhébb, az északi völgyekben a leghűvösebb. Napközben 21-26 fokig melegszik a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.