Hírek
2017. Január 09. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vasárnap eltűnt egy 7 éves kislány, holtestét a Sajóban találták meg
A Sajóban találták meg a vasárnap délután Sajószentpéteren eltűnt 7 éves kislány holttestét - közölte Szabó Csilla, a Borosd-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője este az MTI-vel.
A gyermek eltűnéséről a kazincbarcikai rendőrkapitányságra édesanyja tett bejelentést.
A szóvivő tájékoztatása szerint az asszony elmondta, hogy gyermeke Sajószentpéteren játszott társaival, majd ismeretlen helyre távozott, és azóta sehol sem találják.
Az eltűnt gyermeket a rendőrség nagy erőkkel kereste, de már csak a holttestére találtak rá a folyóban.
A kazincbarcikai rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás részeként vizsgálja az esetet, a rendőrség az idegenkezűséget kizárta - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
