Városlista
2026. április 18, szombat - Andrea

Hírek

2024. Augusztus 03. 09:02, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Változik több térségben a Volánbusz menetrendje augusztus 17-től

Változik több térségben a Volánbusz menetrendje augusztus 17-től

Több térségben menetrendi módosítások lépnek életbe augusztus 17-től a Volánbusznál - közölte a társaság pénteken az MTI-vel.

Kiemelték, Hatvan vonzáskörzetében a vasúti közlekedéssel összehangolt új, ütemes, több eljutási lehetőséget kínáló menetrendet vezet be a társaság. Hernád-Lajosmizse térségéből gyorsabbá és sűrűbbé válik a közösségi közlekedés mind a főváros, mind Kecskemét felé.

A MÁV-Start az augusztusi buszos menetrend-módosítással összefüggésében nem tervez semmilyen menetrendi módosítást a Budapest-Lajosmizse-Kecskemét vasútvonalon, és folyamatosan vizsgálja az utazási igények változását, illetve az azokat kiszolgálni képes menetrendi módosítások lehetőségét.

Egyes térségekben kismértékben módosul a regionális autóbuszjáratok menetrendi kínálata is, az utazási igények folyamatos változásához igazodóan. A regionális autóbuszjáratok esetében a munkanapi csúcsidei, valamint egyes térségekben a hétvégi menetrendi kínálat, egyes járatok útvonala, indulási időpontja kismértékben módosul az utazási igények folyamatos változásához igazodóan.

A változások részletesen a Volánbusz honlapján érhetők el.

Címkék: menetrend, volán

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld

Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma

Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van

2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján

Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre

2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet

Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.