Hírek
2019. Február 04. 11:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki megszúrt egy trolibuszvezetőt
Vádat emelt a Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség egy férfi ellen, aki ittasan késsel megszúrt egy trolibuszvezetőt, mert a sofőr dohányzás miatt leszállította a járműről tavaly júliusban
- közölte a fővárosi főügyész hétfőn az MTI-vel. Ibolya Tibor a közleményben azt írta, az 51 éves férfi a 70-es trolin cigarettázott, ezért a sofőr az egyik megállóban odament hozzá és felszólította, hogy szálljon le.
A vádlott leszállt, de visszalépett és egy bicskával megszúrta a sofőrt, akinek a karja könnyebben sérült - tette hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai elfogták a férfit, az ügyészség pedig felfegyverkezve elkövetett, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt vádiratot nyújtott be ellene a Pesti Központi Kerületi Bíróságra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.
