Hírek
2020. Október 06. 11:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Újabb migráns alagutat fedeztek fel Csongrád-Csanád megyében
Újabb a szerb-magyar határ alatt átvezető alagutat fedeztek föl a rendőrök Csongrád-Csanád megyében - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
Szabó Szilvia emlékeztetett, hétfőn az ideiglenes biztonsági határzárnál szolgálatot teljesítő rendőrök a honvédekkel közösen négy esetben, összesen 74 határsértőt tartóztattak fel a térségben.
A szegedi határrendészeti kirendeltség járőrei hétfő délután terepkutatás során egy 19 méter hosszú alagutat fedeztek fel Ásotthalomnál, mely átvezet a szerb-magyar határon lévő ideiglenes biztonsági határzár alatt.
A hatóságok a szemle után az eredeti állapotnak megfelelően helyreállítják a helyszínt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
