Hírek
2017. Augusztus 03. 16:25, csütörtök |
Bulvár
Forrás: mti
Új Miami Vice-sorozat készül
Jó hír a 80-es évek krimisorozata iránt rajongóknak: új Miami Vice-sorozatot készít az NBC amerikai televízió.
A Variety és a Hollywood Reporter című lapok szerint Vin Diesel és Chris Morgan produkciós cégei készítik a sorozatot. Arról, hogy ki játssza a főszerepeket, egyelőre nem közöltek információt.
Az eredeti sorozatban Don Johnson és Philip Michael Thomas játszották Sonny Crockett és Ricardo Tubbs rendőröket. A sorozat producere Michael Mann volt, aki 2006-ban Colin Farrell és Jamie Foxx főszereplésével mozifilmet is készített a bűnüldöző párosról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
