Hírek
2019. Május 23. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Új csomópontot alakítanak ki az M1-es autópályán
Kezdődik egy új csomópont kialakítása az M1-es autópályán Szárligetnél, ezért a pálya Budapest felé vezető oldalán a leállósávot egy hónapra lezárják csütörtöktől - közölte a Közút szerdán az MTI-vel.
A társaság tájékoztatása szerint a kivitelező 9100 tonna aszfaltot épít be, töltés, árkok és csapadékelvezető is épül.
Pécsi Norbert szóvivő az MTI-nek elmondta, az új lejáró a Nagyegyházára vezető útra csatlakozik majd, de később itt lesz a tervezett Tatabánya-Tata elkerülő útvonal csomópontja is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
