Hírek
2016. Október 16. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűzben megsérült egy gyerek Galgahévízen
Tűz ütött ki Galgahévízen, a Szent István utca egyik családi házának teraszán, egy négy év körüli gyerek súlyos égési sérüléseket szenvedett - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője szombat az MTI-t.
Csámpai Attila közölt: szőnyegek és bútorok égtek pár négyzetméteren, a lángokat a házban élők már az aszódi tűzoltók megérkezése előtt elkezdték oltani.
A helyszínen volt egy négy év körüli gyerek is, aki az első hírek szerint súlyos, testfelületének 15-20 százalékára kiterjedő égési sérüléseket szenvedett, ezért kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
