Hírek
2021. Április 05. 07:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy üzemépületben Marcaliban
Tűz keletkezett egy üzemépületben Marcaliban vasárnap, az esetnek nincs sérültje - tájékoztatta Óvári Timót, a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
A tűzoltó hadnagy beszámolt arról, hogy a Kossuth Lajos utcájában álló ezer négyzetméteres ingatlanában mintegy 50 négyzetméteren gumilapok gyulladtak meg, a lángokat sikerült körülhatárolni.
Hozzátette: a helyi hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltják a tüzet, a helyszínre tart a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és egy-egy keszthelyi, valamint zalakarosi egység is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
