Hírek
2012. Január 10. 13:56, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Többen voltak és hosszabb időt töltöttek a szálláshelyeken
Folytatódott a vendégforgalom kedvező alakulása a kereskedelmi szálláshelyeken 2011. novemberben az előző év azonos időszakához képest – közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) kedden.
A vendégek száma 2011 novemberében 1,1 százalékkal, a vendégéjszakáké 0,6 százalékkal emelkedett az előző év azonos időszakához képest. A külföldi vendégek száma 13,1 százalékkal, az általuk eltöltött vendégéjszakáké 10,2 százalékkal növekedett 2011 novemberében az előző év azonos hónapjához viszonyítva. A belföldi vendégek száma 7,4 százalékkal, a vendégéjszakáké 7,1 százalékkal mérséklődött 2011 novemberében 2010 novemberéhez mérten.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
