Hírek
2015. December 15. 08:02, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél
Négyen meghaltak egy közúti balesetben hétfő este az 1-es főúton Bicskénél, az M1-es autópálya lehajtójának közelében - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Azt írták, hogy két személygépkocsi ütközött össze a főút Fejér megyei szakaszán a 32-es kilométerszelvényben, az autópálya bicskei lehajtójától pár száz méterre. Az ütközés következtében mindkét jármű kigyulladt. A katasztrófavédelem elsődleges információi szerint a balesetben négyen meghaltak.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivőjének tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök a forgalmat Bicskén át terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
