Hírek
2019. Március 02. 14:08, szombat |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Többemeletes háznak ütközött egy kisrepülőgép Floridában
Többemeletes háznak ütközött egy kisrepülőgép a floridai Fort Lauderdale-ben, a balesetben csak a pilóta vesztette életét - közölte a CBS4 Miami televízió.
A híradás szerint a baleset helyi idő szerint péntek dél körül történt. Stephen Gollan, a helyi tűzoltóság parancsnoksága elmondta, hogy a reklámtranszparenst húzó repülőgép egy 18 emeletes épület 16-ik és 17-ik szintje közé csapódott, majd a mellette lévő uszoda tetejére zuhant.
A pilóta életét vesztette, de senki másnak nem esett baja. Az épület mintegy száz lakóját kimenekítették.
A baleset oka egyelőre nem ismert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 26. 09:24, péntek | Külföld
Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmébenAz Egyesül
Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmében
2025. December 26. 09:23, péntek | Külföld
Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony áradásokkal, villámáradásokkal, földcsuszamlásokkal
Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony, az állam déli részén vészhelyzetet hirdettek áradások, villámáradások, földcsuszamlások miatt.
2025. December 22. 10:08, hétfő | Külföld
Az amerikai haderő az Iszlám Állam több tucat létesítménye ellen hajtott végre csapásokat Szíriában
Az Egyesült Államok hadereje több tucat, az Iszlám Állam terrorszervezethez tartozó célpont ellen hajtott végre csapásokat Szíriában – közölte washingtoni idő szerint pénteken este Pete Hegseth hadügyminiszter.
2025. December 20. 09:47, szombat | Külföld
Putyin: Oroszország kész befejezni a konfliktust, ha az okai megszűnnek
Oroszország készen áll és hajlandó véget vetni az ukrajnai konfliktusnak, ha a válság kiváltó okai megszűnnek - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai évértékelő sajtótájékoztatóján.
