Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2019. November 05. 13:07, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok - Fotó: NAV

Több tucat lőszerrel lépett be Magyarországra egy autós

Több tucat lőszerrel lépett be Magyarországra egy autós

Összesen 60 lőszert találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal baranyai munkatársai Udvarnál egy jármű csomagterében.

Udvarnál jelentkezett belépésre egy osztrák autó horvát sofőrje, akit a pénzügyőrök is ellenőriztek. A kocsi átvizsgálásakor a csomagtartóban, a csomagok alatti gyári oldalrekeszben 60 lőszert találtak a NAV munkatársai – közölte az adóhivatal megyei szervezete közleményben kedden.

A jármű vezetője a különböző típusú lőszerek birtoklásához, tárolásához, szállításához szükséges engedéllyel nem rendelkezett. Mint, ahogy elmondta, barátjának, szívességből vásárolta a lőszereket.

A pénzügyőrök a lőszereket és a sofőrt feljelentéssel átadták a rendőrségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.

2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld

A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat

A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt