Hírek
2018. Június 25. 14:29, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció - pixabay
Több százezres telefont lopott, majd mérgében földhöz vágta

Földhöz vágta mérgében, sőt meg is taposta a több százezres mobiltelefont egy tolvaj Szigetváron.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Szigetvári Rendőrkapitányság az ellen az 54 éves helybeli férfi ellen, aki egy őrizetlenül hagyott mobiltelefont lopott el május elsején hajnalban egy szigetvári kocsmából. A rendőröket a telefon tulajdonosa hívta és elmondta, hogy a 175 ezer forint értékű telefont alig pár percre hagyta őrizetlenül a kerthelyiség egyik asztalán.
A rendőrök még a bejelentés napján a kora délután elfogták a lopással gyanúsítható férfit, aki kihallgatásán beismerte tettét, és azt is elmondta, hogy a telefon hazafelé elkezdett csörögni, ezért mérgében földhöz vágta, majd meg is taposta. A törött mobiltelefont végül eldobta.
A férfi ellen folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.