Hírek
2020. Január 27. 08:44, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Több mint száz határsértővel szemben intézkedtek a hétvégén
124 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök és katonák péntektől vasárnapig - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 24, szombaton 28, vasárnap 61 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron. A román határszakaszon 11 illegális bevándorlót fogtak el, embercsempészés miatt három gyanúsított ellen indult eljárás.
Az elmúlt héten az ország területén összesen 373 embert tartóztattak föl, és kísértek vissza. A megelőző héten - január 13-ától 19-éig - ez a szám 699 volt. A román és horvát határszakaszon 54 embert fogtak el az elmúlt héten - derül ki a rendőrségi összesítésből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 30. 08:57, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 48. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 30. 08:56, vasárnap | Belföld
Lemondásra szólította fel a Nyíregyházi Állatpark igazgatóját a Fidesz, mivel ő lesz a Tisza jelöltje
A Fidesz nyíregyházi szervezete lemondásra szólította fel Gajdos Lászlót, a Nyíregyházi Állatpark vezetőjét, aki a Tisza Párt képviselőjelöltje lett – közölte a szervezet szombaton az MTI-vel.
2025. November 30. 08:54, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint az európai vezetők háborúba akarnak menni
2025. November 29. 09:13, szombat | Belföld
Csaknem négy órán át tárgyalt a Kremlben Vlagyimir Putyin és Orbán Viktor
Csaknem négy órán át tárgyalt egymással Vlagyimir Putyin orosz elnök és Viktor Orbán magyar miniszterelnök pénteken a Kremlben - közölte a RIA Novosztyi hírügynökség.
