Hírek
2015. Augusztus 17. 07:05, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Több megyére másodfokú riasztást adtak ki a zivatarok miatt
A zivatarok miatt több megyére másodfokú, narancs riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat.
Budapesten, Pest, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok, Veszprém, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, Tolna, és Nógrád megye egyes járásaiban a következő órákban intenzív záporból, zivatarból rövid idő alatt 50 millimétert meghaladó csapadék hullhat.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap késő este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint a záporok, zivatarok veszélye miatt csaknem az egész országban 2. fokú riasztás van érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
