Városlista
2026. március 13, péntek - Krisztián, Ajtony

Hírek

2019. December 29. 08:01, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu

Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át

Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át

Befejezték a budapesti nyomozók annak a három férfinak és egy nőnek az ügyét, akik új pszichoaktív anyaggal kereskedtek.

Budapesten a X. kerületében a Hős utcában a 43 éves G. Róbert, a 19 éves G. Beatrix, a 25 éves G. Máté, valamint a 31 éves D. Boldizsár úgynevezett varázsdohányt árult. A dílerek 2016-tól egészen 2018 nyári elfogásukig mintegy 2900 adag új pszichoaktív anyagot adtak el - számolt be az ügyről a rendőrség.

A rendőrök a bűnszövetségben elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt folytatott nyomozás lezárását követően vádemelési javaslattal a napokban átadták az ügy iratait az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld

Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát

2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok

Szerinte kamu az egész.

2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld

NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását

Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld

BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés