Hírek
2020. Június 25. 05:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Testvérét is megölte - Őrizetbe vették a süttői kettős gyilkosság gyanúsítottját
Őrizetbe vettek egy férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy május 16-án Süttőn két embert megölt, majd felgyújtotta a házukat - közölte honlapján szerdán a rendőrség.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a tűzben a gyanúsított is megsérült, állapota miatt csak június 23-án tudták kihallgatni.
A lángokban álló családi házban egy 30 éves nő és egy 41 éves férfi vesztette életét, az orvos szakértő vizsgálata szerint halálukat idegenkezűség okozta.
A nyomozók megállapították, hogy a bűncselekményt az egyik áldozat, a 30 éves nő testvére követte el. A férfi ellen több emberen elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt indult eljárás, kihallgatását követően őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: felszólítjuk a miniszterelnököt, azonnal hozza nyilvánosságra a von der Leyen-Magyar Péter paktum részleteit
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: az uniós források hazahozatalának ára \"az orbáni korrupció\" megszüntetése volt
Egyetlen ára volt a 6000 milliárd forintos uniós források hazahozatalának: az orbáni korrupció folytatásának teljes megszüntetése - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán péntek este.
