Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2011. Július 12. 14:17, kedd | Belföld
Forrás: HírTV

Ítéletidő csapott le Debrecenre

Ítéletidő csapott le Debrecenre

Ítéletidő csapott le hétfő este Debrecenre - a jégesővel kísért vihar fákat döntött ki és háztetőket rongált meg.

A villámcsapások miatt a város északi részén és a központban is megszakadt az áramszolgáltatás. A belváros utcáin helyenként 20-30 centis víz hömpölygött.

Debrecen összes tűzoltója a vihar okozta károk elhárításán dolgozott, de riasztották a környékbeli kollégákat is. Két súlyos sérültről érkezett hír - egyikük Vámospércs és Nyírmártonfalva között hajtott autójával az árokba, másikuk Balmazújváros külterületén akkor sérült meg, amikor traktorjával felborult.

Hajdú-Bihar többi részén kisebb károkat okozott a vihar: Vámospércsen fák dőltek ki, míg Berettyóújfaluban körbálákba csapott a villám. (rá)

hírTV

Címkék: jég

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld

Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon

2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz

Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.