Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2019. Január 27. 05:01, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Targoncát lopott, majd megpróbálta eladni

Targoncát lopott, majd megpróbálta eladni

A monori rendőrök egy 28 éves vecsési férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével. Őrizetbe vették.

A Monori Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 28 éves vecsési férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2019. január 23-án hajnalban megjelent egy vecsési cég telephelyénél, ahova a kerítést megrongálva bejutott, majd az ott álló targoncát saját indítókulcsával elindította. Ezután a telephely kapuját kinyitotta és egy vecsési ingatlanhoz hajtott a targoncával, ahol megpróbálta azt értékesíteni.

A monori rendőrök a bűncselekményről tett bejelentést követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit a vecsési ingatlannál elfogtak. Itt a targoncát is megtalálták és lefoglalták a rendőrök, majd átadták a sértett részére.

A nyomozók a 28 éves férfit őrizetbe vétele mellett gyanúsítottként hallgatták ki, majd előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására, amelyet a Monori Járásbíróság 2019. január 25-én elrendelt.

Címkék: lopás, targonca, tolvaj, Vecsés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld

MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus

2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson

Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.