Városlista
2026. február 10, kedd - Elvira

Hírek

2021. Július 13. 08:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Szexuálisan zaklatott egy jemeni migráns egy lányt a fővárosban

Szexuálisan zaklatott egy jemeni migráns egy lányt a fővárosban

Fényes nappal egy budapesti buszon, az utasok előtt zaklatott szexuálisan egy lányt egy jemeni migráns március 27-én - közölte az Origo hétfőn.

A hírportál cikkében azt írta: a 27 éves jemeni férfi a kabátjánál fogva lerángatta a buszról a nőt, hátulról átkarolta, és nadrágjának cipzárját lehúzta, majd erőszakosan fogdosni kezdte. A nő próbált kiszabadulni, közben pedig többször segítségért kiabált.

A férfi a nőt a földre szorította, ráült, és lefogta, hogy meg tudja erőszakolni. Végül járókelők segítettek a nőnek és fékezték meg az erőszakoskodó férfit.

Az ügyészség a letartóztatásban lévő férfit szexuális erőszakkal vádolja. Letöltendő börtönre ítélhetik, és indítványozták, hogy utasítsák ki Magyarországról - írta az Origo.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld

Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között

Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan