Hírek
2021. Október 16. 10:02, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Simán lebuktatta a betörőt a rendőrkutya
A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Kemecsei Rendőrőrsén tett bejelentést október 13-án egy kemecsei lakos, mely szerint a tulajdonában lévő lakatlan házának a mellék épületébe betörtek, ahonnan a szerszámokat, bicikliket és egy mosógépet vittek el – közölte a rendőrség.
A bejelentés után a kemecsei rendőrök nyomkövető szolgálati kutyát is bevontak a nyomozásba, az ismeretlen tettes felkutatása érdekében. Labbancz Zoltán főtörzsőrmester Üstök névre hallgató szolgálati kutyájával kezdte meg a nyomkövetést.
A négylábú a helyszínen azonnal szagot fogott, és az elkövető lakóhelyéig vezette a rendőröket, ahol megtalálták az ellopott értékeket is, majd visszaadtak a tulajdonosának.
A rendőrök a feltételezett elkövetőt elfogták, a rendőrőrsre előállították és lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával kihallgatták. A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amit az illetékes ügyészség indítványára a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
