Hírek

2011. Szeptember 23. 07:45, péntek | Sport
Forrás: MTI

Sidi a harmadik helyet szerezte meg a döntőben

Sidi Péter a harmadik helyen végzett a légpuskások csütörtöki versenyében a sportlövő világkupa-sorozat wroclawi döntőjében.

A szám idei Európa-bajnoka, illetve tavalyi világbajnoki ezüstérmese a viadal honlapja szerint 597 körrel zárt az alapversenyben, ehhez tett hozzá 104-et a döntőben. A 701-es összeredményénél csak a kínai Csu Csi-nan (Zhi Qinan) és az olasz Niccolo Campriani ért el többet. Sidi szerdán hatodikként végzett a kisöbű szabadpuskások 3x40 lövéses összetett versenyében. (pr)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2021. Szeptember 25. 10:12, szombat | Sport

Hybrid pályacsúcsot futnék a RabócsiRingen!

Greinbachban második, Kakucs Ringen harmadik helyen végzett a még csak 14 éves Rallycross pilóta Pál Krisztián. Vele beszélgetek a hétvégi RabócsiRingi versenyről.

2021. Szeptember 23. 17:08, csütörtök | Sport

A defektes Vértes után mindent beleadnak majd!

A bajnokság éléről kezdhette meg az év utolsó előtti ORB futamát Csomós Miklós és Nagy Attila, de egy defekt hamar megpecsételte a versenyüket.

2021. Szeptember 22. 15:35, szerda | Sport

Mindig ilyen szakaszokon mennék!

A Vértes ralit az P12 kategória győzelemmel zárta a Kronome - Pásztor ralipáros.

2021. Szeptember 20. 17:07, hétfő | Sport

Tíz aranyérmet nyertek a magyarok a kick-box világkupán

Összesen tíz aranyérmet nyertek a magyarok felnőtt korosztályban a 26. kick-box világkupán a hétvégén a BOK Csarnokban.