Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2019. December 03. 12:01, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Önkéntes kikapcsolási moratóriumot vállal a lakossági áram- és földgázszolgáltatás területén az NKM Nemzeti Közművek Zrt. a 2019. december 13. és 2020. január 5. közötti időszakban – közölte a társaság kedden az MTI-vel.

A kikapcsolási moratórium nem csak a védett ügyfeleket érinti, hanem azokat a lakossági ügyfeleket is, akiknek 60 napon túli számlatartozásuk van.

A kikapcsolási moratórium az NKM lakossági áram- és földgázügyfeleire vonatkozik, de nem vonatkozik azokra, akik már ki vannak kapcsolva.

A vállalással az MVM Csoport részeként működő energiaszolgáltató célja, hogy ebben az időszakban az ügyfelek ne maradjanak szolgáltatás nélkül, és az ünnepek minden családnál a békés, családi együttlétről szóljanak.

Címkék: áram, fűtés, gáz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld

Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére

A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.

2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld

Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron

Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -

2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta

Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.