Hírek
2018. Január 27. 08:00, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Rendőrkutya buktatta le a tolvajokat
A gyöngyösi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a két halmajugrai férfit.
Bejelentés érkezett a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, miszerint január 25-én kora délután ismeretlen személyek egy halmajugrai családi ház udvaráról gáztűzhelyet, valamint gázpalackot tulajdonítottak el.
A rendőrök az ismeretlen elkövetők felkutatása érdekében nyomkövető kutyát indítottak a helyszínről.
A Beusz névre hallgató szolgálati kutya egy halmajugrai házhoz vezette a rendőröket, ahol megtalálták az eltulajdonított gáztűzhelyet.
A gyöngyösi nyomozók elfogtak és előállítottak a rendőrkapitányságra két 23 éves helyi férfit.
R. Krisztián és V. Dániel ellen a Gyöngyösi Rendőrkapitányság lopás bűncselekmény gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
