Hírek
2020. December 31. 04:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotók:MTI/Lakatos Péter
Rendőrautók karamboloztak Budapesten
Rendőrautók karamboloztak szerdán Budapesten, az Istenhegyi úton, egy rendőr kórházba került.
Csécsi Soma, a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy az említett helyszínen négy jármű ütközött: két rendőrautó és két másik gépkocsi. Közölte, személyi sérülés nem történt, de egy rendőrt a mentők kórházba vittek megfigyelésre.
Az MTI helyszínről származó információi szerint a két rendőrautó megkülönböztető jelzést használt, amikor a baleset bekövetkezett, egyelőre ismeretlen körülmények között. A helyszínen készült fotókon az látszik, hogy az egyik rendőrautó egy kerítésnek ütközve állt meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
