Hírek
2019. Március 24. 12:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Piros lámpánál ütötték meg és lökték fel a motorost
A rendőrséget hívta egy férfi március 23-án 12 óra körül és arról tett bejelentést, hogy Debrecenben, a Szent Anna utcán motorjával közlekedett, amikor a piros lámpánál egy férfi és egy nő bántalmazta.
A rendőrök a helyszínre mentek és meghallgatták a bejelentőt, majd a kocsi keresésébe kezdtek.
Az egyenruhások megtalálták az autót és igazoltatták a járművezetőt, valamint utasát, majd előállították őket a rendőrkapitányságra.
A nyomozók kihallgatták a 42 és 71 éves debreceni lakosokat, akik beismerő vallomást tettek. A megalapozott gyanú szerint egy közlekedési incidens miatt a tilos jelzésnél az autóban utazó nő kiszállt és többször megütötte a motorost, akit a kocsi sofőrje szintén ütlegelt és fellökött.
A gyanúsítottakkal szemben a Debreceni Rendőrkapitányság garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja a nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
