Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2019. Január 30. 08:59, szerda | Belföld
Forrás: mti

Öt kiló droggal ült taxiba – Három dílert fogtak el

Öt kiló droggal ült taxiba – Három dílert fogtak el

Kábítószer-kereskedelem bűntett miatt őrizetbe vettek három külföldi férfit kedden délután Budapesten - tudatta a rendőrség szerda hajnalban honlapján.

A bűnözés elleni osztály nyomozói több mint öt kilogramm marihuánát foglaltak le.

A tájékoztatás szerint egy 31 éves albán férfi továbbértékesítés céljából átvett öt kilogramm marihuánát egy macedón és egy koszovói férfitől egy csepeli parkolóban. Az albán férfi a kábítószerrel együtt taxiba ült. A rendőrök Budapest XI. kerületében, a Hauszmann Alajos utcában megállították a taxit, és elfogták az albán férfit. Még aznap este elfogták a férfi társait is - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is

A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb

2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld

MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba

A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.

2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat

Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.