Hírek
2013. Július 27. 07:31, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Öt hektáron égett a tarló Veszprémben
Eloltották a Veszprém megyei Bánd közelében péntek délután keletkezett tüzet. Az ügyben bűncselekmény gyanújával indul tűzvizsgálat.
Kővári László korábban arról számolt be, hogy öt hektáron, több ponton égett a tarló a bándi temető környékén. A tűzoltók 2-es, kiemelt fokozatban vonultak ki a lángok megfékezésére.
MTI Fotó: Nagy Lajos
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
