Hírek
2017. Július 15. 11:59, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Őrizetbe vették az ittasan balesetet okozó busz sofőrjét
Őrizetbe vették a Ceglédnél péntek délután balesetet szenvedett busz sofőrjét járművezetés ittas állapotban bűntett elkövetésének gyanújával - közölte a rendőrség a honlapján szombaton.
A tájékoztatás szerint a helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért sofőrt a rendőrök mintavételre állították elő, majd őrizetbe vették.
A legfrissebb adatok szerint a balesetben ketten súlyosan, 13-an pedig könnyebben megsérültek.
A munkásokat szállító autóbusz Cegléd határában borult fel, a járművön huszonhárman utaztak.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
