Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2018. November 20. 09:19, kedd | Belföld
Forrás: mti

Órákig lezárták az M7-est Zalában

Órákig lezárták az M7-est Zalában

Várhatóan órákig eltart még Zala megyében az M7-es autópálya teljes lezárása, mert hidraulikaolaj folyt végig a sztrádán.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság kora reggeli közlése szerint teljes szélességében, mindkét irányban lezárták az M7-es autópályát a 210-es és a 219-es kilométer között. Az úttestre éjszaka hidraulikaolaj folyt, emiatt balesetveszélyessé vált a közlekedés.

A járműforgalmat mindkét irányból a 7-es főútra terelik a rendőrök.

A Magyar Közút Zala megyei útügyelete az MTI érdeklődésére azt közölte: várhatóan órákig eltart még az autópálya tisztítás miatti lezárása, mert az olajtól több kilométeren át szennyeződött az úttest.

Címkék: lezárás, M7, Zala

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld

Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok

Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".